Az angolnyelvű portálok a bútorválasztást dicsérik. A lakosztály lakberendezése a
B&B Italynak, mint szponzornak, a Maxalto bútoraival került kialakításra.

A produkció dekoratőre is azt emelte ki, hogy a Maxalto bútor a „Quantum Of Solance” részére egy eszményi választás volt, mert így a filmben ez a rész egy erős lenyomatot hagyott a kortárs lakás-, bútor-design tekintetében, másrészt a filmben ez az enteriőr kiválóan kiemeli James Bond életmódját, a funkcionalizmust és a luxus érzését.

Mindezek mellett ez a bútorkompozíció és az említett 007-es életérzés, csak úgy tudott érvényesülni, ha a megfelelő térbe helyezték. Ezért én úgy gondolom, ebben az életérzésben, a luxusharmóniában nagyobb szerep jutott a falaknak, a padlónak, mennyezetnek és nyílászáróknak, azok tagoltságának és színeinek, mint maguknak a neves bútoroknak.
Érdemes megfigyelni a képeken a luxus-minimál jegyeket.
Következetesen a sötétbarna-fekete és a bézs-fehér színjegyeken belül mozgó enteriőr minimál jellegét, természetesen erősítik és meghatározzák a B&B Italy tipikus minimál stílusú bútorai, de a falak vízszintes tagolása és zsalugáter elemek között beszűrődő fény vízszintes-hatás fokozása alapjaiban határozza a meg a minimál jelleget.
Igen előnyösen „fordították át” az egyébként mediterrán hangulatot sugárzó zsalugáteres franciaablakokat minimállá, azzal, hogy egyszerűen feketére festették. Bizonyára a látvány szempontjából is ügyeltek arra, hogy a zsalugátereken a fény beszűrődjön, így a kontraszttal a minimál vízszintes jegye erőteljesen érvényesült a nyílászárókon.
Érdekesség, hogy az elegancia és a stílus fokozása érdekében még a hálószoba ajtó is ugyanúgy zsalugáteres, mint a külső ablakok.
A retro beütésről, egyrészt a 70-es években oly népszerű vízipálma gondoskodik – a szobában három helyen is megjelenik.
A másik nagyméretű retro elem a bejárati ajtó körüli kovácsoltvas térhatároló elem. Mely attól, hogy kovácsoltvas a motívumaiban tipikus retro – s véletlenül sem téveszthető össze egy mediterrán stílusú kovácsoltvas munkával.